Bezpieczeñstwo

 • Jakie dane są gromadzone?

Większość Twoich danych osobowych jest zbierana od Ciebie, gdy:

  • Zapisujesz się do naszych usług;
  • Prosimy o pomoc od naszego zespołu obsługi klienta;
  • Wypełniasz ankiety, subskrybujesz biuletyny lub żądasz od nas innych informacji;

W celu dostarczenia Tobie najlepszych Usług, możemy zebrać następujące informacje:
Informacje dotyczące konta są gromadzone podczas rejestracji w naszych Usługach. Informacje te mogą obejmować imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, dane karty kredytowej itp.
Dane o wykorzystaniu usługi są gromadzone automatycznie podczas interakcji z naszymi Usługami. Informacje te mogą obejmować dane dotyczące twoich interakcji z funkcjami, treścią i linkami zawartymi w naszych Usługach, czasem interakcji, typem i konfiguracją przeglądarki, używanym systemem operacyjnym, adresem IP, preferencjami językowymi i innymi danymi cookie. Chociaż żadne z tych danych nie pozwalają nam bezpośrednio określić, kim jesteś, niektóre z tych danych można wykorzystać do przybliżenia Twojej lokalizacji. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zarządzania używanymi technologiami, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie.

 • Jak korzystamy z danych

Wierzymy w minimalizację gromadzonych danych. Będziemy wykorzystywać Twoje dane tylko wtedy, gdy otrzymamy na to zgodę, kiedy będzie to konieczne do dostarczenia zakupionych usług lub do zapewnienia zgodności z prawem lub do innych zgodnych z prawem celów. Te zastosowania obejmują:
Dostarczanie, aktualizowanie i ulepszanie usług, które dostarczamy Tobie. Zbieramy różne dane związane z zakupem, użytkowaniem i interakcjami z naszymi Usługami. Używamy tych danych do:

  • Popraw i optymalizuj wydajność naszych Usług
  • Zidentyfikuj i zbadaj zagrożenia bezpieczeństwa, błędy, problemy i potrzebne ulepszenia naszych Usług
  • Wykrywaj i zapobiegaj oszustwom i nadużyciom naszych Usług
  • Zbieraj statystyki dotyczące korzystania z naszych usług
  • Sprawdź, w jaki sposób korzystasz z naszych Usług i które z naszych Usług są dla Ciebie najbardziej odpowiednie

Większość danych, które zbieramy, to dane statystyczne dotyczące sposobu, w jaki ludzie korzystają z naszych usług i nie są powiązane z żadnymi danymi osobowymi.
Zgodność z żądaniami prawnymi, regulacyjnymi i egzekwowaniem prawa. Współpracujemy z organami ścigania oraz urzędnikami państwowymi i podmiotami prywatnymi w celu przestrzegania prawa. Będziemy, według naszego wyłącznego uznania, ujawniać wszelkie informacje o Tobie takim stronom jako niezbędne do reagowania na roszczenia i procesy prawne, aby chronić naszą własność i prawa lub własność i prawa osób trzecich, w celu ochrony bezpieczeństwa publicznego lub osoby lub w celu zapobieżenia lub zatrzymania nielegalnej lub nieetycznej działalności.
Jeśli będziemy do tego prawnie upoważnieni, podejmiemy odpowiednie kroki, aby powiadomić Cię w przypadku, gdy będziemy musieli przekazać Twoje dane stronom trzecim w ramach procesu prawnego.
Będziemy udostępniać Twoje dane w razie potrzeby, aby zachować zgodność z regulacjami i zasadami ICANN lub ccTLD podczas rejestracji nazwy domeny u nas.
Jak zabezpieczamy i przechowujemy dane
Przestrzegamy ogólnie przyjętych standardów zbierania, przechowywania i ochrony danych osobowych, w tym szyfrowania. Przechowujemy dane osobowe tak długo, jak jest to potrzebne do świadczenia Usług, o które prosisz, a następnie do celów prawnych i biznesowych. Mogą to być okresy przechowywania:

  • Obowiązują zobowiązania prawne, umowne lub podobne;
  • Do rozwiązywania, zachowania, egzekwowania lub obrony naszych praw i uprawnień umownych;
  • Potrzebne do utrzymania odpowiedniej i dokładnej dokumentacji biznesowej i finansowej.

Jak uzyskać dostęp, aktualizować lub usuwać swoje dane
Możesz uzyskać dostęp, przeglądać i aktualizować swoje dane osobowe, logując się na swoje konto i odwiedzając "Moje konto". Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz uzyskać dostępu do "Mojego konta", możesz skontaktować się z nami zgodnie z opisem w sekcji "Kontakt" poniżej.
Jeśli złożysz wniosek o usunięcie swoich danych osobowych, prośba ta zostanie uznana tylko w zakresie, w jakim dane nie są już potrzebne do zakupionych usług lub gdy nie jest już wymagana do prowadzenia naszej działalności, prowadzenia dokumentacji prawnej lub kontraktowej wymagania.
Zmiany w naszej Polityce prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności w dowolnym momencie. Od czasu do czasu zapoznaj się z tym dokumentem, aby wiedzieć, jakie informacje zbieramy i jak z niego korzystamy.