Wysyłka i zwroty

Wysyłki
Staramy się przetworzyć i wysłać zamówienie w ciągu 5-7 dni roboczych od otrzymania zamówienia, jednak czas realizacji zamówienia zależy od kilku czynników:

Czas przetwarzania może się różnić w zależności od pory roku. Proszę pozwolić nieco dłużej podczas Sezonu Wakacyjnego.
Odczekaj 3-5 dni na zamówienia obejmujące drukowanie i / lub poprawki. Podczas gdy większość napisów znajduje się w magazynie, czasami musimy napisać specjalne zamówienie, aby zrealizować spersonalizowane zamówienie, co może potrwać znacznie dłużej.
Zwroty i zwroty
Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu, ale jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Prosimy o poinformowanie nas, e-mailem lub telefonicznie, o przedmiocie, który ma zostać zwrócony w ciągu 14 dni od daty dostawy. Wszystkie produkty muszą zostać zwrócone, a całe opakowanie zewnętrzne i etykiety muszą być w nienaruszonym stanie i muszą być dokładnie takie, w jakim zostały dostarczone. Dołącz kopię faktury handlowej ze wszystkimi zwrotami. Proszę również zanotować na fakturze powód zwrotu i czy żądają zwrotu lub wymiany.

Zwroty zostaną sprawdzone po otrzymaniu. Jeśli zwracany przedmiot zostanie uznany za wadliwy, prawidłowy i prawidłowego rozmiaru, nie przyjmujemy żadnych kosztów związanych z odesłaniem towaru. Jeśli przesyłka ma zostać wysłana, klient będzie odpowiedzialny za koszt wysyłki na przedmiocie wymiany, zgodnie z wartością w naszej tabeli stawek za dostawę. W przypadku, gdy zażądano wymiany, ale nie jest ona dostępna, zostanie wydany zwrot pieniędzy. Jeśli ma zostać wydany zwrot, będzie to kwota ceny zakupu zwróconego przedmiotu. Nie obejmuje to pierwotnej opłaty za wysyłkę dla zamówienia.

Jeśli przesyłka ma zostać wysłana, klient nie ponosi odpowiedzialności za opłatę transportową za przedmiot wymiany. W przypadku, gdy zażądano wymiany, ale nie jest ona dostępna, zostanie wydany zwrot pieniędzy. Jeśli ma zostać wydany zwrot, będzie to kwota ceny zakupu zwróconego przedmiotu. Będzie zawierać tylko oryginalną opłatę za dostawę, jeśli wadliwy, nieprawidłowy lub nieprawidłowy rozmiar był jedyną pozycją w pierwotnym zamówieniu, lub jeśli inne przedmioty, które nie zostały zwrócone z zamówienia, stanowiły mniej niż 10% wartości zamówienia.

Zwroty są wydawane na kartę kredytową użytą do dokonania zakupu.